Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemizi Keşfet

Kurucumuz Oğuz Ceyhan ilk YKS koçluk ekibini 2020’de kurdu.Nisan 2021’de iş profesyonelleşerek Derecehocam ismini aldı. Bizler de bu sınav sisteminden başarıyla geçmiş, ülkemizin en iyi okullarında okuyan öğrenciler olarak sonraki dönemlere mentörlük yapıyor, bu sınavdan en iyi dereceyle çıkmalarını sağlıyoruz.

Oğuz Ceyhan üniversiteden önceki öğretimini Ankara’da Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Şu anda YouTube’da kendi adını taşıyan 96 bin aboneye ulaşmış eğitim kanalı vardır. İşler Kitabevleri ile birlikte çalışmaları 2 yıldır devam etmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ders atölyelerinde eğitim seminerleri vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde okumaktadır.

Zehra Ceyhan, Ankara Atatürk Lisesi’nde öğrenimini sayısal alanda tamamlayıp pandeminin olduğu YKS 2020 senesinde 6709 sıralama yapmış ve mezuna kalarak 2021 YKS’ de eşit ağırlık alanında 1073, sözel alanında 401 sıralama yaparak Boğaziçi Psikolojiye yerleşmiştir. Farklı platformlarda Türkiye’nin ilk 100’e girmiş 50 öğrencisiyle çalışmış, sayısız öğrenciye koçluk yapmıştır.

Image link
Image link
Profesyonel YKS Koçluğu

Derecehocam

Image link
Image link
Image link
Image link
Image link
Amacımız

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz hedefinize ulaşmanızda her türlü desteği sağlayıp yol göstermektir. Bu sınavın yalnızca çok çalışmayla değil, doğru ve efektif çalışma yöntemleriyle kazanılacağını bildiğimizden maksimum verimle çalışmanızı sağlıyoruz. Psikolojik alanda da yere düştüğünüzde ayağa kaldıracak koçunuz oluyoruz.

Derece birçok yoruma açık olsa da bizce derece, sizin hedefinizdir. Amacımız sizi dereceye kavuşturmak.

Derecehocam | Profesyonel YKS Koçluğu

Koçluğa Profesyonel Bir Yaklaşım

+0

Öğrenci / Mentii

+0

Profesyonel Koç

+0

Yıldan fazla tecrübe
Image
DERECEHOCAM Koçluk sistemi tanıtımı!

YKS Koçluğu almak mantıklı mı? Derecehocam YKS koçluğu olarak size ne hizmeti sunuyoruz, diğer koçluk ekiplerinden farkımız nedir?